Dizajn a tvorba

Webstránok

Tvorba kvalitnej webstránky si vyžaduje skúsenosti a čas. Dobrá správa je, že máme oboje. Venujte sa naplno Vášmu biznisu a starosti s Vašim webom nechajte na nás.

Ready made

Cenovo efektívne spustenie Vašej novej webovej stránky je pre nás prioritou. Preto sme pre Vás pripravili ponuku Ready Made webových stránok, z ktorej si môžete jednoducho vybrať a mať svoju stránku spustenú v krátkom čase.

Tvorba vašej webovej novej stránky je pre nás hračka!

Používame WordPress

WordPress je open source publikačný systém CMS (Content Management System) pre blogy a webstránky.

Viac o wordpress...

WordPress je open-source webový publikovací systém (CMS), ktorý sa používa na tvorbu rôznych typov webových stránok, vrátane blogov, osobných stránok, firemných webstránok a eshopov. Bol vyvinutý v roku 2003 a je považovaný za najpopulárnejší CMS na svete, s viac ako 40% podielom na trhu.

t

Ako to funguje?

Ako u nás prebieha dizajn a tvorba Vašej novej webovej stránky?

Ako prebieha tvorba webu...

konzultácia: na začiatku spoločne diskutujeme o Vašich požiadavkách a cieľoch, ktoré chcete dosiahnuť s novou webovou stránkou.

– návrh šturktúry a dizajn: po získaní potrebných informácií Vám pripravíme návrh štruktúry a dizajn stránky, ktorý bude zodpovedať Vašim požiadavkám a cieľom.

– vývoj: po schválení návrhu sa začína samotný vývoj webovej stránky. V tomto kroku je dôležité, aby sme boli v kontakte, aby ste mohli sledovať pokrok a navrhovať prípadné úpravy.

testovanie: po dokončení vývoja testujeme funkčnosť a overujeme, že stránka je kompatibilná s rôznymi zariadeniami a prehliadačmi.

spustenie: po úspešnom dokončení testovania a schválení zo strany zákazníka, spustíme Vašu novú webovú stránku.

Ready made do 3 dní

Pozrite si našu ponuku Ready made webov, ktoré môžu byť spustené v rekordne krátkom čase.

Viac o ready made...

Naše Ready Made weby sú ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú mať svoju webovú stránku spustenú čo najskôr a za výhodnú cenu. Ponúkame predpripravené stránky, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na moderné dizajnové trendy a majú premiovú kvalitu. Dodanie stránky trvá len 1-3 pracovné dni a stránky vytvorené z jednej šablóny vždy pôsobia unikátne, pretože ich upravujeme podľa Vašich požiadaviek. Okrem toho, môžeme kedykoľvek pridať ďalšie funkcionality alebo stránky, čím si zabezpečíme flexibilitu pre Vaše budúce potreby.

Ďalšie služby

okrem tvorby web stránok ponúkame aj množstvo iných služieb

Viac...

Okrem tvorby webových stránok, poskytujeme aj široké spektrum doplnkových služieb, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalú online identitu vašej značky. Medzi tieto služby patrí napríklad copywriting pre vaše webové stránky, tvorba loga a grafického dizajnu, servis a zabezpečenie webov a optimalizácia rýchlosti načítania webových stránok.

Tvorba web stránky na mieru

Ceny stránok sú orientačné

Radi Vám poskytneme presnú cenovú ponuku na mieru, ktorá zodpovedá Vašim požiadavkám a potrebám. Kontaktujte nás a získajte kvalitné a efektívne riešenie pre Váš biznis.

Začnime tvoriť Váš projekt

Zaujali Vás naše služby? Pozrite si kompletnú ponuku služieb