Premade

Web stránky

Získať profesionálnu webovú stránku ešte nikdy nebolo také jednoduché! Vyberte si z našej širokej ponuky predpripravených stránok s rôznymi dizajnmi a my ju upravíme na mieru Vašim požiadavkám. Využite túto skvelú príležitosť a získajte svoju novú stránku už teraz. S našimi predpripravenými stránkami môžete mať svoju stránku v priebehu niekoľkých dní, nie týždňov.

Prečo Ready made?

V dnešnej dobe je online identity a prezentácia nevyhnutnosťou pre každú firmu. S našimi Ready Made webmi sme sa rozhodli pomôcť začínajúcim projektom a tým, ktorí si nechcú privodiť zvyšené finančné zaťaženie tvorbou web stránky na mieru od základov. Všetky naše predpripravené stránky sú vytvorené s ohľadom na moderné trendy a sú dostupné v rôznych dizajnoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zodpovedá Vášmu biznisu. S našimi Ready Made webmi môžete mať svoju novú webovú stránku spustenú v rekordne krátkom čase.

Prémiová kvalita za neprémiovú cenu

S našimi Ready Made webovými stránkami dostanete prémiovú kvalitu, ktorá vychádza z jednej šablóny a zároveň zodpovedá Vašim jedinečným potrebám. Našou prioritu je zabezpečiť, aby každá stránka bola originálna a zároveň škálovateľná pre budúce potreby Vašej firmy. Týmto spôsobom sme schopní poskytnúť prémiové služby za neprémiovú cenu. S naším zjednodušeným procesom tvorby stránky a rýchlym dodaním projektu šetríme Váš čas a peniaze.

Onepager weby

Royal

od 159€

Glamorous

od 159€

Aura

od 159€

Prestige

od 159€

Grandiose

od 159€

Elite

od 159€

Style

od 159€

Elegance

od 159€

Imperial

od 159€

Perfection

od 159€

Essence

od 159€

Supreme

od 159€

Ready Made

Kontaktujte nás a povedzte nám o Vašom projekte, aby sme mohli začať pracovať na jeho realizácii už dnes!