FAQ

Časté otázky

odpovedáme na Vaše najčastejšie otázky

Doména a hosting

Doména je Vaša adresa na internete, hosting je Váš dom. S oboma Vám radi poradíme.

Potrebujem doménu a hosting?

Nie, jednoducho si vyberiete voľnú doménu a zvyšok zariadíme my. Doménu zaregistrujeme, hosting zriadime podľa potrieb Vášho projektu. Ak už doménu a hosting máte tak Vašu stránku jednoducho nahráme na Váš hosting.

Náklady na web

Náklady na vytvorenie web stránky sa líšia v závislosti od rozsahu a náročnosti zadania.

Koľko ma to bude stáť?

Cena webovej stránky sa odvíja v závislosti od dizajnu, štruktúry a funkcionalít, ktoré majú byť súčasťou webovej stránky. Všetky ceny uvedené na našej stránke sú orientačné a konečná cena webovej prezentácie alebo eshopu je predmetom dohody. 

}

Čas na vytvorenie webu

Čas potrebný na vytvorenie webu je zavislý na obťiažnosti zadania.

Ako dlho to trvá?

Čas potrebný na vytvorenie Vašej webovej prezentácie je úmerný náročnosti projektu. Ready made web Vám vieme dodať 1-2 pracovné dni po splatení zálohy a dodaní obsahu (primárne textov a obrázkov). Web na mieru tvoríme priemerne do 7 až 14 dní v závislosti od náročnosti zadania. Jednoduché eshopy Vám vytvoríme do 10 až 15 dní od splatenia zálohy. Čas potrebný na vytvorenie zložitých webov a veľkých eshopov si s Vami dohodneme individuálne po zhodnotení Vaších požiadaviek a naších kapacít. 

Obsah

Materiály potrebné na vytvorenie Vašej novej webovej stránky.

Aké podklady potrebujeme?

Na tvorbu Vašej novej webovej stránky budeme od Vás potrebovať podklady, hlavne texty a obrázky. V prípade, že nedisponujete vlastnými textami, vieme ich dodať my v rámci služby copywritting. Obrázky vieme dodať z fotobanky, prípadne úpravíme Vami dodané fotky.

Správa mojej stránky

WordPress je open source publikačný systém CMS (Content Management System) pre blogy a webstránky.

Starostlivosť o stránku

Správu Vašej novej stránky môžete po vytvorení prenechať na nás a my sa radi postaráme o zálohovanie a pravidelné aktualizácie Vášho webu.

Pridávanie obsahu

Ako prebieha pridávanie obsahu na Vašu novú stránku po jej vytvorení?

Ako pridávať obsah na stránku?

Všetky nami vytvorené stránky disponujú CMS WordPress takže po zaučení zvládnete pridávať obsah na Vašu stránku aj Vy. Prípadne v rámci naších služieb môžete prenechať pridávanie obsahu na nás.

Logo

Nové logo alebo potrebujete prerobiť staré? Pre nás to nie je žiadny problém.

Logo

Stačí nám zadať farby a Vašu predstavu o novom logu a my Vám podľa zvolenej služby pripravíme jeden alebo niekoľko konceptov, ktoré následne spoločne dotiahneme do finálnej podoby Vášho nového loga.

Podklady na tvorbu webu

okrem tvorby web stránok ponúkame aj množstvo iných služieb

Čo potrebujeme na tvorbu stránky?

Aby sme mohli začať tvoriť Vašu novú webstránku budeme potrebovať doménu a hosting. S výberom domény a hostingu Vám radi poradíme. Vo fáze tvorby webu nám poviete v akých farbách by ste so Váš nový web predstavovali. Pošlete nám Vaše logo, prípadne Vám podľa Vaších požiadviek vytvoríme nové. Hotové texty a obrázky je dobré mať k dispozícii ešte pred samotným začiatkom tvorby stránky aby sme vedeli zaistiť čo najlepšie rozvrhnutie sekcií.